piątek, 29 maja 2015

Czerwcowa Koakuma Ageha - przegląd

 Ageha to jedna z biblii subkultury gyaru - EGG, Ageha i Ranzuki to sztandarowe publikacje adresowane do osób reprezentujących ten styl.

 Ageha wydawana jest w dwóch wersjach - Ane Ageha oraz Koakuma Ageha. Ane Ageha adresowana jest do onee gyaru, natomiast Koakuma Ageha (Koakuma znaczy tyle co "mały diabeł") jest ulubienicą agejo, kuro gyaru czy też hime gyaru.

 W zeszłym roku publikacja magazynu została przerwana, jednak w tym roku magazyn wrócił z wielkim impetem, promowany nadal przez główną gwiazdę - Sakurinę.

Numerem pierwszym wydanym po przerwie jest czerwcowy, który udało mi się dorwać ^^

Na okładce "powrotnej" - jakżeby inaczej - Sakurina ♥ Tutoriale makijażowe, zdecydowanie warte bliższego przyjrzenia się! 


Sakurina jest wszędzie; wcale się nie dziwię ♥

Inspiracje prosto z ulicy 

  Jeśli nadal się wahacie, powiem jedno - warto nabyć!... 


...Choćby ze względu na masę inspiracji, które można wręcz wyssać z każdej fotografii. Niekoniecznie trzeba znać dobrze japoński, bo się połapać, o co chodzi (mój jest na poziomie N5, zbyt wiele nie zdziałam próbując czytać dłuższe teksty ^^").


 Macie swoje ulubione japońskie magazyny? Jeśli tak, podzielcie się ze mną tytułami! 


3 komentarze:

  1. Jeju, uwielbiam japońskie magazyny! Zawsze są takie barwne i dopracowane ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście nie przepadam za lookiem Sakuriny i nie rozumiem, dlaczego usilnie (z pozytywnym skutkiem) starano się ją tak wypromować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Masz ładny kolor włosów :3, popielaty blond? No raczej chyba nie ciepły odcień ale w zdjęciach niewiadomo. ;-;

    OdpowiedzUsuń